СУ Д-р Петър Берон
Средно училище в Костинброд

Училищен екип

  ЕЛИ ВИДЕНОВА ДИРЕКТОР
  Ваня Славчева Зам. дирeктор УД
  Теменужка Максимова Зам. дирeктор АСД

 

Димитрина Димитрова 

Психолог-логопед
  Мартина Алексиева Рн ИКТ
     
  Цонка Кирилова Начален учител
  Нелия Радоева Начален учител
  Мария Керeмидчиева Начален учител
  Борислава Георгиева Начален учител
  Оля Гълъбова Начален учител
  Цветанка Димитрова Начален учител
  Екатерина Тодорова Начален учител
  Даниела Колева Начален учител
  Татяна Георгиева Начален учител
  Нина Симеонова Начален учител
  Валя Петкова Начален учител
  Лиляна Найденова Начален учител
  Виолета Стоилова Начален учител
  Лидия Василева Начален учител
  Василиса Янинска Начален учител
  Даниела Кунчева Начален учител
  Йорданка Игнатова Начален учител
  Даниела Методиева Начален учител
  Румяна Стоянова Начален учител
  Нели Георгиева Начален учител
  Силвана Евтимова Начален учител
  Елена Калоянова Начален учител
  Веселина Ефтимова Начален учител
  Радослава Георгиева Начален учител
  Юлимир Александров Начален учител
  Ангел Кьосев Хореограф
  Лидия Шопова учител по Чужд език в начален етап
  Ваня Горанова учител по Чужд език в начален етап
  Десислава Везенкова учител по Чужд език в начален етап
  Иво Георгиев педагогически съветник
  Бонка Янева учител по БЕЛ
  Надя Асенова учител по БЕЛ
  Автономия Трифонова учител по БЕЛ
  Илда Христова учител по БЕЛ
  Румяна Никифорова учител по Английски език
  Велислава Георгиева учител по Английски език
  Мая Младенова учител по Английски език
  Анита Йорданова учител по Английски език
  Наталия Христова учител по Руски език
  Бойка Александрова учител по Математика
  Албена Захаринова учител по Математика
  Константин Кънев учител по Математика
   Донка Милчева учител по Информационни технологтии
  Цветелина Моновска учител по Информационни технологтии
  Галина Рангелова учител по Физика и астрономия
  Цветелина Венциславова учител по Биология и здравно образование
  Пенка Делистоянова учител по Химия и опазванена околната среда
  Красимира Илиева учител по История и цивилизация
  Атанас Петров учител по Философия
  Шизен Изет учител по География и икономика
  Венка Христова учител по Музика
  Иванка Панайотова учител по ФВС
  Н. Дянков учител по ФВС
  Милчо Йорданов учител по ФВС
  Боян Иванов учител по Изобразително изкуство
  Пантелей Любомиров учител по Технологии